محل تبلیغات شما
 

کامل (هلپ کده)

 

: :  اخرین نوشته ها

طرز تهیه پیتزا مرغ قارچ خانگی

طرز تهیه پیتزا مرغ قارچ خانگی

 

مارس 3, 2019

 

 

 

طرز تهیه پیتزا با مرغ و سوسیس

طرز تهیه پیتزا با مرغ و سوسیس

 

مارس 3, 2019

 

 

 

دستور پخت پاستا با خامه و مرغ

دستور پخت پاستا با خامه و مرغ

 

مارس 3, 2019

 

 

 

طرز تهیه سس آلفردو با شیر و خامه

طرز تهیه سس آلفردو با شیر و خامه

 

مارس 3, 2019

 

 

 

   
   

طرز تهیه دسر پاناکوتا با ژله توت فرنگی

طرز تهیه دسر پاناکوتا با ژله توت فرنگی

خواص دارویی و گیاهیدر این مقاله از آسمونی طرز تهیه دسر پاناکوتا توت فرنگی را به دو روش متفاوت را برای شما خوبان تهیه کرده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرد.پاناکوتا با ژله توت فرنگیمواد لازم پاناکوتا با ژله توت فرنگی:خامه 2 لیوانشیر 1/2 لیوانطرز تهیه دسر پاناکوتا با ژله توت فرنگی شکر 1/2 لیواناسانس وانیل 1/2 قاشق چایخوریپودر ژلاتین 7 قاشق چایخوریژله توت فرنگی 1 بستهتوت فرنگی مقداریطرز تهیه پاناکوتا با ژله توت فرنگی:پودر ژلاتین را داخل کاسه ای بریزید و به آن 7 قاشق چایخوری آب اضافه کنید.کاسه را روی حرارت بخار آب قرار دهید و حدود 5 دقیقه هم بزنید تا پودر ژلاتین حل شود ( در صورت لزوم میتوانید چند قاشق دیگر آب اضافه کنید ).شکر ، شیر و خامه را داخل قابلمه ای بریزید و روی حرارت ملایم.

 

0 اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه پاناکوتا انار با تصویر

طرز تهیه پاناکوتا انار با تصویر

خواص دارویی و گیاهی مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد. برای ارسال نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد. طرز تهیه :1-یک بسته ژله انار را با یک.

 

0 مهران عربزاده اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه پاناکوتا انار برای 10 نفر

طرز تهیه پاناکوتا انار برای 10 نفر

خواص دارویی و گیاهیپاناکوتای انار از دو بخش کرم پاناکوتا و ژله طبیعی انار تهیه می شود، کرم و ژله را می توانید به صورت لایه لایه یا دو لایه مجزا داخل ظرف ریخته و سرو کنید. این دسر چون به صورت تک نفره سرو می شود، برای پذیرایی از میهمانان شب یلدا بسیار مناسب است.مواد لازم برای کرم پاناکوتا برای شب یلداشیر : 2 لیوانپودر ژلاتین : 2 قاشق غذاخوریخامه : 1 لیوانشكر : یک چهارم لیوانوانیل : 1 قاشق چایخوری یک لیوان شیر سرد را داخل کاسه ریخته و پودر ژلاتین را روی آن بپاشید، ( دقت کنید هم نزنید!!! )، اجازه دهید داخل شیر حل شود، بعد از 3 - 4 دقیقه روی بخار آب گرم قرار دهید تا ژلاتین کاملاً داخل شیر حل شود.طرز تهیه پاناکوتا انار برای 10 نفر یک لیوان دیگر شیر را گرم کرده، شکر را داخل آن حل کرده سپس از روی حرارت برداشته و بعد از اینکه از داغی افتاد، وانیل، خامه.

 

0 اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه پاناکوتا انار تصویری

طرز تهیه پاناکوتا انار تصویری

خواص دارویی و گیاهی Загрузка. Загрузка. Загрузка. Обработка. Загрузка. طرز تهیه پاناکوتا انار تصویری Обработка. Загрузка. .

 

0 سارا اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه پاناکوتا اناری

طرز تهیه پاناکوتا اناری

خواص دارویی و گیاهی مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد. طرز تهیه :1-یک بسته ژله انار را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و کاملاً در آن حل کنید.برای شفاف شدن ژله آنرا 30 ثانیه در ماکروفر قرار دهید.2-انارهای دان شده را در ظرف های مورد نظر خود برای سرو بریزید.3-ژله را از ماکروفر خارج کنید و با یک لیوان اب سرد آنرا مخلوط کنید و بگذارید خنک شود.طرز تهیه پاناکوتا اناری 4-ژله را روی انارها بریزید و ظرفها را به مدت 1 ساعت در یخچال بگذارید تا ژله خودش را بگیرد.5-روی ژله های بسته شده یکی دو قاشق پاناکوتا بریزید و بعد مجدداً آنرا به مدت نیم ساعت در یخچال قرار دهید.6-روی.

 

0 ادل پغمانی اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهيه پاناكوتا انار

طرز تهيه پاناكوتا انار

خواص دارویی و گیاهی© 2014-2019 تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه سانازسانیا و برای این گروه محفوظ است. مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد. طرز تهیه :1-یک بسته ژله انار را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و کاملاً در آن حل کنید.برای شفاف شدن ژله آنرا 30 ثانیه در ماکروفر قرار دهید.2-انارهای دان شده را در ظرف های مورد نظر خود برای سرو بریزید.3-ژله را از ماکروفر خارج کنید و با یک لیوان اب سرد آنرا مخلوط کنید و بگذارید خنک شود.طرز تهيه پاناكوتا انار 4-ژله را روی انارها بریزید و ظرفها را به مدت 1 ساعت در یخچال بگذارید تا ژله خودش را بگیرد.5-روی ژله های بسته شده یکی دو قاشق پاناکوتا بریزید.

 

0 عاطفه اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه پاناکوتا انار برای شب یلدا

طرز تهیه پاناکوتا انار برای شب یلدا

خواص دارویی و گیاهیپاناکوتای انار از دو بخش کرم پاناکوتا و ژله طبیعی انار تهیه می شود، کرم و ژله را می توانید به صورت لایه لایه یا دو لایه مجزا داخل ظرف ریخته و سرو کنید. این دسر چون به صورت تک نفره سرو می شود، برای پذیرایی از میهمانان شب یلدا بسیار مناسب است.مواد لازم برای کرم پاناکوتا برای شب یلداشیر : 2 لیوانپودر ژلاتین : 2 قاشق غذاخوریخامه : 1 لیوانشكر : یک چهارم لیوانوانیل : 1 قاشق چایخوری یک لیوان شیر سرد را داخل کاسه ریخته و پودر ژلاتین را روی آن بپاشید، ( دقت کنید هم نزنید!!! )، اجازه دهید داخل شیر حل شود، بعد از 3 - 4 دقیقه روی بخار آب گرم قرار دهید تا ژلاتین کاملاً داخل شیر حل شود.طرز تهیه پاناکوتا انار برای شب یلدا یک لیوان دیگر شیر را گرم کرده، شکر را داخل آن حل کرده سپس از روی حرارت برداشته و بعد از اینکه از داغی افتاد، وانیل، خامه.

 

0 عاطفه اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه پاناکوتا انار شب یلدا

طرز تهیه پاناکوتا انار شب یلدا

خواص دارویی و گیاهیپاناکوتای انار از دو بخش کرم پاناکوتا و ژله طبیعی انار تهیه می شود، کرم و ژله را می توانید به صورت لایه لایه یا دو لایه مجزا داخل ظرف ریخته و سرو کنید. این دسر چون به صورت تک نفره سرو می شود، برای پذیرایی از میهمانان شب یلدا بسیار مناسب است.مواد لازم برای کرم پاناکوتا برای شب یلداشیر : 2 لیوانپودر ژلاتین : 2 قاشق غذاخوریخامه : 1 لیوانشكر : یک چهارم لیوانوانیل : 1 قاشق چایخوری یک لیوان شیر سرد را داخل کاسه ریخته و پودر ژلاتین را روی آن بپاشید، ( دقت کنید هم نزنید!!! )، اجازه دهید داخل شیر حل شود، بعد از 3 - 4 دقیقه روی بخار آب گرم قرار دهید تا ژلاتین کاملاً داخل شیر حل شود.طرز تهیه پاناکوتا انار شب یلدا یک لیوان دیگر شیر را گرم کرده، شکر را داخل آن حل کرده سپس از روی حرارت برداشته و بعد از اینکه از داغی افتاد، وانیل، خامه و مخلوط شیر و.

 

0 امید اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه دسر پاناکوتا اناری

طرز تهیه دسر پاناکوتا اناری

خواص دارویی و گیاهی مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد. طرز تهیه :1-یک بسته ژله انار را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و کاملاً در آن حل کنید.برای شفاف شدن ژله آنرا 30 ثانیه در ماکروفر قرار دهید.2-انارهای دان شده را در ظرف های مورد نظر خود برای سرو بریزید.3-ژله را از ماکروفر خارج کنید و با یک لیوان اب سرد آنرا مخلوط کنید و بگذارید خنک شود.طرز تهیه دسر پاناکوتا اناری 4-ژله را روی انارها بریزید و ظرفها را به مدت 1 ساعت در یخچال بگذارید تا ژله خودش را بگیرد.5-روی ژله های بسته شده یکی دو قاشق پاناکوتا بریزید و بعد مجدداً آنرا به مدت نیم ساعت در.

 

0 deniz deniz اشپزی

مارس 4, 2019

طرز تهیه پاناکوتا انار قالبی

طرز تهیه پاناکوتا انار قالبی

خواص دارویی و گیاهی مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نمی باشد. طرز تهیه :1-یک بسته ژله انار را با یک لیوان آب جوش مخلوط کنید و کاملاً در آن حل کنید.برای شفاف شدن ژله آنرا 30 ثانیه در ماکروفر قرار دهید.2-انارهای دان شده را در ظرف های مورد نظر خود برای سرو بریزید.3-ژله را از ماکروفر خارج کنید و با یک لیوان اب سرد آنرا مخلوط کنید و بگذارید خنک شود.طرز تهیه پاناکوتا انار قالبی 4-ژله را روی انارها بریزید و ظرفها را به مدت 1 ساعت در یخچال بگذارید تا ژله خودش را بگیرد.5-روی ژله های بسته شده یکی دو قاشق پاناکوتا بریزید و بعد مجدداً آنرا به مدت نیم ساعت در.

 

0 سیاوش غلامی اشپزی

مارس 4, 2019


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پایان نامه های کارشناسی ارشد با فرمت ورد تخفیف دونی متولد ماه مــــهر راه های داشتن یک شرکت موفق اسلیم دانلود - دانلود فیلم جدید سراي اميد و همدلي یارنما سایت اصلی رادیو جوان در ایران آخرین اخبار طراحی وب سایت